Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg odniosła kolejne wysokie zwycięstwo w lidze, wygrywając na wyjeździe z Jantarem Dziwnów aż 6:0. Kołobrzeżanie objęli prowadzenie już w 6. minucie spotkania, gdy na listę strzelców wpisał się Filip Szydło. Mimo szybkiego otwarcia meczu, wynik długo się nie zmieniał, a kolejne trafienia padły dopiero w końcówce.
Przełamanie nastąpiło w 78. minucie. Bramkę podwyższającą wynik zdobył Michał Szubert. Ten sam zawodnik przeprowadził prawdziwy popis strzelecki, bo w 80. minucie trafił na 3:0, a dwie minuty później skompletował hat-tricka, podwyższając na 4:0.
W 84. minucie piątą bramkę dla Akademii zdobył Filip Skubisz, a wynik na 6:0 został ustalony w 89. minucie przez Kaspra Barzyka.
To kolejne pewne zwycięstwo Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, która po ostatnich meczach wyraźnie złapała wysoka formę i zbliżyła się do czołówki tabeli.
foto: AP Kotwica
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze