Reklama

 

 



Pirat, nie bez problemów, dotarł do kołobrzeskiego portu. Samochód blokował przejazd (video)

29/05/2021 18:00

 

Po raz kolejny pociąg specjalny „Pirat" przyjechał do Kołobrzegu z okazji Dnia Dziecka. Niestety w tym roku miłośnicy kolei mogli czuć się lekko zawiedzeni gdyż skład do miasta nad Parsętą dotarł ciągnięty przez tradycyjną lokomotywę spalinową. Wszystko dlatego, że koszty uruchomienia parowozu na tej trasie przewyższyły w tym roku możliwości finansowe organizatora przejazdu.

Mimo to "Pirat" już tradycyjnie wjechał na kołobrzeski dworzec chwilę przed godziną 11, skąd po kilku minutach udał się w stronę kołobrzeskiego portu. Wjazd pod latarnię morską został jednak sporo opóźniony gdyż przejazd uniemożliwił źle zaparkowany mercedes. Po długich zmaganiach pojazd został zabrany z trasy przejazdu a pociąg ku uciesze zebranych mógł dojechać pod samą latarnię morską i był dostępny dla wszystkich zwiedzających.

Reklama

 


 

foto: Ziemowit Czerski

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości