
Przejście ponad 300 metrowym deptakiem, który jest jedną z atrakcji Portu Pasażerskiego od lat w sezonie letnim jest płatne. Jak poinformował Zarząd Portu Morskiego w tym roku za wejściówkę na falochron wschodni turyści będą musieli zapłacić 3 zł.
Na darmowy spacer mogą liczyć posiadacze kołobrzeskiej karty mieszkańca oraz dzieci do lat 6. Bilety można już zakupić na miejscu w kasie tuż przy wejściu na falochron oraz przez stronę internetową ToBilet.pl. Opłata ma obowiązywać do końca wakacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze