W niedzielę, chwilę przed północą doszło do potrącenia młodej kobiety w Grzybowie. Zdarzenie miało miejsce w okolicy przejścia dla pieszych na ulicy Kołobrzeskiej.
Kobieta potrącona przez samochód marki audi, w ciężkim stanie została zabrana do szpitala przez karetkę z zespołem ratownictwa medycznego. Na miejscu policjanci ustalali przebieg zdarzenia oraz to, czy kobieta znajdowała się na przejściu. Na czas akcji służb ratunkowych i policji drogą została zablokowana.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.KOBITA....HAHA WIDAĆ REDAKTOR BYŁ ŚPIĄCY
Ludzie, kogo wy zatrudniacie do pisania takich bzdur?!? Przeciez 9 latek potrafiłby opisać poprawnie zaistniałe zdarzenie. Piszący ten artykuł nie posiada podstawowej wiedzy z języka polskiego. Wstyd. Ps. Widzę, że błędy zostały poprawione. Zrzut ekranu z poprzednim wpisem zachowam. Zrobi furorę na wykopie.
Jeszcze jeden kowboj internetowy. Wez sie za robote, bledow nie robi ten co nic nie robi. W d... sobie wsadz ten zrzut.
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Dawidku nie zachowuj sie jak hiena. Widze , ze wszedzie zamieszczasz ten sam komentarz. https://www.wykop.pl/wpis/58775921/trafilem-prawdopodobnie-na-profil-jakiejs-hieny-cm/
KOBITA....HAHA WIDAĆ REDAKTOR BYŁ ŚPIĄCY
Ludzie, kogo wy zatrudniacie do pisania takich bzdur?!? Przeciez 9 latek potrafiłby opisać poprawnie zaistniałe zdarzenie. Piszący ten artykuł nie posiada podstawowej wiedzy z języka polskiego. Wstyd. Ps. Widzę, że błędy zostały poprawione. Zrzut ekranu z poprzednim wpisem zachowam. Zrobi furorę na wykopie.
Jeszcze jeden kowboj internetowy. Wez sie za robote, bledow nie robi ten co nic nie robi. W d... sobie wsadz ten zrzut.