Potężne zadymienie widoczne z centrum miasta i podkołobrzeskich miejscowości pojawiło się w sobotę około godziny 19.30 przy ulicy Św. Wojciecha.
Pożar powstał na terenie byłej mleczarni. Płonęły wyrzucone odpady. W odkrytych kanałach znajdowały się między innymi przewody elektryczne resztki sprzętów AGD. Ze względu na tworzywa sztuczne powstał gęsty i gryzący dym. Pożar zaczął się rozprzestrzeniać na okoliczne suche zarośla. Na miejsce została wysłana straż pożarna. Ogień udało się szybko opanować. Odpady rozgarnięto i dogaszono. Nikomu nic się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze