Przed godziną 17 strażacy zostali powiadomieni o pożarze w Ustroniu Morskim. Na jednej z posesji palił się domek holenderski.
Na miejsce zadysponowano dwa wozy gaśnicze z Kołobrzegu oraz ochotników z Ustronia Morskiego. Niestety domek doszczętnie spłonął. Dwa stojące obok udało się obronić obronić przed ogniem.
Nikomu nic się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze