Reklama

 

 



Pożegnanie Lata w Ustroniu Morskim. Gwiazdą zespół Masters

29/08/2025 15:17

Już dziś, 29 sierpnia, w Amfiteatrze w Ustroniu Morskim odbędzie się koncert „Pożegnanie Lata”. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Organizatorzy zapowiadają wieczór pełen muzyki, emocji i dobrej zabawy.


Gwiazdą wieczoru będzie popularny zespół Masters, znany z przebojów, które od lat podbijają parkiety i rozgłośnie radiowe. Publiczność usłyszy największe hity grupy i może liczyć na energetyczne widowisko.

Na scenie pojawią się również młode wokalistki:  Hania Cisak oraz Alicja Dzik, które swoimi występami otworzą imprezę i rozgrzeją publiczność przed koncertem głównym.

Organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje. W strefie gastronomicznej nie zabraknie przekąsek, słodkości, waty cukrowej i popcornu. Dla gości dostępna będzie również kawa i inne specjały, które pozwolą nabrać sił do dalszej zabawy.

Reklama

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki. Można je odebrać w Centrum Informacji Turystycznej jeszcze dziś do  godz.19:00.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości