Reklama

 

 



Radny Gminy Kołobrzeg oddał swoją dietę dla kołobrzeskiego szpitala

09/04/2020 08:25

- To zaledwie tysiąc złotych, jednak wierzę, że tam przydadzą się bardziej – mówił nam radny Miron Duńczak. Tym samym chce być pokazać, jak wiele znaczy dzielenie się w ciężkich czasach.


Nie muszą być to znaczące sumy, jednak obecnie wszystko się przyda. W wielu przypadkach dieta radnego to jedynie dodatek do pensji. Obecnie kołobrzeski szpital jest w bardzo trudnej sytuacji. 16 osób z COVID-19, oraz kilkadziesiąt przebywających na kwarantannie. Oprócz potrzeb medycznych są również te zwykłe ludzkie.

 

W pomoc szpitalowi zaangażowali się również kołobrzescy politycy oraz samorządowcy. Przypomnijmy, że każdy chętny może wspomóc placówkę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości