Reklama

 

 



Nauczą, jak ratować życie. Ostatnia szansa na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy

11/08/2025 07:14

To już ostatnia okazja, by wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy organizowanych dla mieszkańców kołobrzeskich dzielnic. Grupa ratownicza Paramedic realizuje je w ramach Programu Społecznik.


 

W tym tygodniu ratownicy pojawią się w Radzikowie oraz Podczelu, by przeszkolić chętnych z resuscytacji krążeniowo-oddechowej z użyciem defibrylatora AED oraz postępowania w przypadku zadławień, zakrztuszeń i krwotoków.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 sierpnia na Placu 3 Pokoleń w dzielnicy Radzikowo przy ul. Perłowej w godzinach 16.00–18.00. Kolejne zaplanowano dwa dni później – 13 sierpnia – w Podczelu, przy placu grillowym na ul. Ostrobramskiej, również w godzinach 16.00–18.00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości