
Kołobrzeski klub poinformował o przedłużeniu kontraktu z Rafałem Frankiem na dwa lata. Szkoleniowiec pracuje w Kołobrzegu od listopada 2020 roku.
Rafał Frank w pierwszym sezonie utrzymał drużynę w Suzuki 1 Lidze Mężczyzn, a tym zdobył z Sensation Kotwicą brązowy medal. Jako pierwszy trener poprowadził kołobrzeżan w w 65 meczach, wygrał 38.
foto: Karol Skiba/Sensation Kotwica Kołobrzeg


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze