Reklama

 

 



Restauracja z Kołobrzegu w finale prestiżowego konkursu w Dubaju

08/08/2025 19:15

Kołobrzeska restauracja Mezalians znalazła się w gronie zaledwie sześciu finalistów z całego świata w kategorii Standalone prestiżowego konkursu Restaurant & Bar Design Awards 2025.


Finałowa gala odbędzie się 27 października w Dubaju. To właśnie tam Mezalians zawalczy o tytuł najpiękniejszej przestrzeni gastronomicznej na świecie.

Za wnętrze restauracji odpowiada warszawskie 370studio, które postawiło na odważną mieszankę stylów. Klasyczna estetyka mid-century spotyka się tu z zaskakującymi detalami: pod sufitem wisi jednorożec, a na ścianie... odwrócony pokój. Całość dopełniają stonowane beże, bordo i róż, długi stół symbolizujący polską gościnność oraz ciepłe, drewniane wykończenia.

W tegorocznej edycji konkursu znalazły się dwa lokale z Polski; właśnie Mezalians i przestrzeń coworkingowa LABO z Wrocławia. Konkurs Restaurant & Bar Design Awards to jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów, który od 2008 roku nagradza najlepiej zaprojektowane wnętrza lokali z całego świata.

Jury złożone z uznanych architektów, projektantów i liderów branży hospitality ocenia projekty pod względem oryginalności, funkcjonalności, estetyki i spójności koncepcji. Nagrody przyznawane są w wielu kategoriach, m.in. Standalone Restaurant, Hotel Restaurant, Bar, Cafe, czy Pop-up.

Już samo znalezienie się w finale tego konkursu jest ogromnym wyróżnieniem.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości