Masz w piwnicy zużyte meble, starą pralkę lub popsuty telewizor? Wyrzuć takie śmieci do specjalnych kontenerów. W piątek, 20 października na terenie Kołobrzegu ruszyła druga w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Gabaryty będą zabierane tym razem aż do 30 listopada.
W tym czasie mieszkańcy naszego miasta mogą bezpłatnie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych wystawiając je w dniach wyznaczonych, według harmonogramu pod śmietniki przy swoich gospodarstwach domowych lub wiatach śmietnikowych na danych osiedlach. W ramach akcji odbierane będą: meble (szafy, fotele, krzesła, łóżka, sofy itp.), dywany, wózki dziecięce, rowery sprzęt RTV i AGD dużych rozmiarów (lodówki, pralki, kuchenki, komputery, telewizory itp.) oraz opony samochodów osobowych
Odpady będą odbierane w godzinach od 10 do 18.00. Należy je wystawić w dniu zbiórki do godziny 10:00. Zbiórka nie obejmuje odpadów budowlanych, remontowych i sanitarnych (takich jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, wykładziny pcv, rolety). Koordynatorem całej akcji w Kołobrzegu jest Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska.
Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze