Reklama

 

 



Ruszyła akcja odbioru gabarytów w mieście. Zobacz gdzie i kiedy wystawić śmieci

21/10/2023 11:11

Masz w piwnicy zużyte meble, starą pralkę lub popsuty telewizor? Wyrzuć takie śmieci do specjalnych kontenerów. W piątek, 20 października na terenie Kołobrzegu ruszyła druga w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Gabaryty będą zabierane tym razem aż do 30 listopada.



W tym czasie mieszkańcy naszego miasta mogą bezpłatnie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych wystawiając je w dniach wyznaczonych, według harmonogramu pod śmietniki przy swoich gospodarstwach domowych lub wiatach śmietnikowych na danych osiedlach. W ramach akcji odbierane będą: meble (szafy, fotele, krzesła, łóżka, sofy itp.), dywany, wózki dziecięce, rowery sprzęt RTV i AGD dużych rozmiarów (lodówki, pralki, kuchenki, komputery, telewizory itp.) oraz opony samochodów osobowych

Odpady będą odbierane w godzinach od 10 do 18.00. Należy je wystawić w dniu zbiórki do godziny 10:00. Zbiórka nie obejmuje odpadów budowlanych, remontowych i sanitarnych (takich jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, wykładziny pcv, rolety). Koordynatorem całej akcji w Kołobrzegu jest Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska.


Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu  elektrycznego i elektronicznego.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości