Warsztatami o kobiecej mocy z Iwoną Sokołowską w Laboratorium Kultury Adebar rozpoczęła się IV edycja Festiwalu Zdrowia Kobiet – Babki Kołobrzegu. Przez ponad miesiąc jak poinformowali organizatorzy aż do połowy listopada w różnych częściach miasta odbywać się będą warsztaty, koncerty, spektakle, wykłady, panele dyskusyjne i wydarzenia artystyczne.
Tegoroczna edycja, oprócz tradycyjnych spotkań dla kobiet i o kobietach, po raz pierwszy włącza do programu również wydarzenia z udziałem mężczyzn.
Mimo, że inaguracja tegorocznego cyklu odbyła się w niedzielę oficjalne otwarcie festiwalu zaplanowano na 9 października o godz. 10:00 w sali tanecznej hali Milenium, gdzie odbędzie się wykład „Czym jest kobieca moc?” poprowadzony przez Iwonę Sokołowską.
W kolejnych dniach na uczestnikczki czekają zajęcia taneczne, warsztaty rozwojowe i spotkania z ekspertkami z zakresu psychologii, zdrowia, dietetyki i fizjoterapii. Nie zabraknie również wydarzeń artystycznych – w tym spektaklu muzycznego „Bona Sforza d’Aragona” w Regionalnym Centrum Kultury, wernisażu wystawy fotografii oraz panelu dyskusyjnego o samoakceptacji i kobiecej drodze do zmiany.
Szczególnym elementem tegorocznych „Babek” będą zajęcia dedykowane młodym mamom i maluszkom, organizowane w Centrum Usług Społecznych i Kultury – m.in. warsztaty z chustonoszenia, fizjoterapii poporodowej, tańca z dzieckiem czy relaksacji.
Nowością tegorocznej edycji będzie też finałowy weekend „Babki Kołobrzegu w trosce o mężczyzn” (8–9 listopada w Seaside Park), przygotowany przez Klarę Bleczyc i Tomasza Drabika.
Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: [email protected]
Program IV edycji Babki Kołobrzegu
9.10 / Milenium - sala taneczna
10.10 Milenium / sala taneczna
10.10 Seaside
11.10 / Adebar
CUSiK dla mam i maluszków
12.10 / Adebar
CUSiK dla mam i maluszków
16.10 / Milenium - sala taneczna
17.10 / RCK - mała sala
18.10
ID Centrum aktywności
Milenium - sala fitnes
RCK - sala widowiskowa
19.10 / Adebar
23.10 / Milenium - sal taneczna
24.10 / RCK
25.10
Milenium - sala fitnes
Moje studio / ul Budowlana
RCK
26.10 / Adebar
30.10 / Milenium - sala taneczna
8, 9.11 / Seaside

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze