Do nietypowej interwencji doszło w sobotę po południu w Kołobrzegu. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnie zachowującego się mężczyzny, który miał wybić szybę w jednym z domów. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, funkcjonariusze szybko ustalili osobę mogącą mieć związek ze zdarzeniem.
Kiedy policjanci próbowali zatrzymać mężczyznę, ten miał rzucić hulajnogą elektryczną w policyjny radiowóz. W wyniku uderzenia rozbita została przednia szyba pojazdu. Funkcjonariusze natychmiast obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Teraz policja będzie wyjaśniała dokładny przebieg zdarzenia oraz powody agresywnego zachowania zatrzymanego. Są to na tę chwilę informacje nieoficjalne. O szczegóły sprawy zwrócimy się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze