Reklama

 

 



Rzucił hulajnogą w policyjny radiowóz. Mężczyzna został zatrzymany

28/06/2026 19:37

Do nietypowej interwencji doszło w sobotę po południu w Kołobrzegu. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnie zachowującego się mężczyzny, który miał wybić szybę w jednym z domów. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, funkcjonariusze szybko ustalili osobę mogącą mieć związek ze zdarzeniem.

Kiedy policjanci próbowali zatrzymać mężczyznę, ten miał rzucić hulajnogą elektryczną w policyjny radiowóz. W wyniku uderzenia rozbita została przednia szyba pojazdu. Funkcjonariusze natychmiast obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Teraz policja będzie wyjaśniała dokładny przebieg zdarzenia oraz powody agresywnego zachowania zatrzymanego. Są to na tę chwilę informacje nieoficjalne. O szczegóły sprawy zwrócimy się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości