Reklama

 

 



Sieciówka otwiera kolejne sklepy w Kołobrzegu. Chce zatrudnić około 15 osób

23/03/2023 14:55

 

Dealz Polska, brytyjska sieciówka ze słodyczami, która pierwszy sklep otworzyła w podkołobrzeskiej Karuzeli, prowadzi rekrutację do kolejnych punktów, które powstaną na terenie miasta. Spółka chce zatrudnić około 15 osób: 12 kwietnia w kołobrzeskim Urzędzie Pracy odbędzie się giełda związana z rekrutacją do sklepów.

 

Kolejne sklepy Dealz zostaną otwarte w nowo powstającym pasażu na ul. Toruńskiej oraz w CH Albatros (Leclerc) przy ul. Koszalińskiej. Na serwisach rekrutacyjnych można już znaleźć ogłoszenia; firma szuka kierowników, a także liderów zmiany i sprzedawców. Według informacji tam zawartych Dealz oferuje umowę o pracę i pełny etat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości