Reklama

 

 



Stowarzyszenie Równy Brzeg organizuje I Marsz Równości w Kołobrzegu. W sobotę spotkanie

10/05/2024 16:31

Równy Brzeg wraz z wolontariuszami chce zorganizować pierwszy w naszym mieście Marsz Równości. Wszyscy zainteresowani pomocą lub uczestnictwem w wydarzeniu  mogą wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w sobotę 11 maja w ZAJA Przystań Kultury na ul. Szyprów 1.

„Jeżeli jesteś osobą LGBTQ+ albo osobą sojuszniczą i chcesz:

- pomóc nam w organizacji marszu

- pomóc nam w dniu marszu jako osoba wolontariacka

- dowiedzieć się więcej o naszym przedsięwzięciu poznać zaangażowane osoby LGBTQ+

Reklama

- spędzić czas w miłej atmosferze - widzimy się w sobotę!" - informuje na swoim fan page stowarzyszenie.

 

Wydarzenie można również wesprzeć finansowo – tutaj link do zbiórki https://zrzutka.pl/pb9k67

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości