Reklama

 

 



Szukają odtwórców głównych ról. W Kołobrzegu odbędzie się casting do filmu


Bogacz, więzień, dziennikarz czy żona bogacza. Do takich ról poszukiwani są młodzi aktorzy i aktorki do amatorskiego filmu fabularnego „Piętnasta Wyprawa”, który powstanie w Kołobrzegu. Koło Teatralne The Globe zaprasza na casting chętnych w wieku od 15 do 19 lat.


Twórcy poszukują osób do czterech ról pierwszoplanowych: bogacza, żony bogacza, dziennikarza oraz więźnia. Do obsadzenia są również role drugoplanowe siostry przewodnika i dziennikarki, a także role epizodyczne czterech żołnierzy oraz lokaja lub służącej.

„Piętnasta Wyprawa” to psychologiczny film fabularny o dystopijnym charakterze, realizowany we współpracy z Laboratorium Kultury Adebar. Projekt jest w pełni amatorski, dlatego doświadczenie aktorskie nie jest wymagane. Organizatorzy podkreślają, że liczą przede wszystkim na zaangażowanie, chęć do pracy oraz dyspozycyjność podczas realizacji zdjęć. Udział w projekcie ma charakter wolontariacki.

Casting odbędzie się 6 lipca o godzinie 17.00 w Laboratorium Kultury Adebar. Osoby zainteresowane udziałem mogą uzyskać więcej informacji, kontaktując się pod adresem: [email protected]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/07/2026 15:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości