Od kilku dni w Kołobrzegu, podobnie jak w całej Polsce, trudno o pogodowy spokój. Przed południem zazwyczaj przygrzewa słońce, a jeśli pojawia się wiatr to raczej ciepły i letni. Za to popołudniami szaleją burze i deszcze. Tak ma być jeszcze we wtorkowe popołudnie. Zobaczcie, jak wyglądał poniedziałek po majowej burzy – był i deszcz i słońce i tęcza.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze