Nietypowe a zarazem gigantyczne budowle z piasku są autorstwem, kołobrzeżanina Grzegorza Pawelskiego. Mieszkaniec naszego miasta, który z zawodu jest rzeźbiarzem i zarazem konserwatorem dzieł sztuki co kilka dni pojawia się na plaży w okolicach mola by stworzyć niepowtarzalna konstrukcję z piasku. Zajmuje to mu zazwyczaj od 4 do 8 godzin. Ostatnia z jego prac spotkała się jednak z zachwytem wszystkich internautów w a jego dzieło pojawiło się również na oficjalnych profilach miejskiego magistratu.
Zobaczcie sami jak prezentuję się zamek Grzegorza Pawelskiego, który powstał w miniony czwartek.
foto: UM Kołobrzeg i facebook.com/Zamkizpiasku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze