Reklama

 

 



Takie zamki buduję się na plaży w Kołobrzegu! | zdjęcia

26/08/2023 19:40

Nietypowe a zarazem gigantyczne budowle z piasku są autorstwem, kołobrzeżanina Grzegorza Pawelskiego. Mieszkaniec naszego miasta, który z zawodu jest rzeźbiarzem i zarazem konserwatorem dzieł sztuki co kilka dni pojawia się na plaży w okolicach mola by stworzyć niepowtarzalna konstrukcję z piasku. Zajmuje to mu zazwyczaj od 4 do 8 godzin. Ostatnia z jego prac spotkała się jednak z zachwytem wszystkich internautów w  a jego dzieło pojawiło się również na oficjalnych profilach miejskiego magistratu.


Zobaczcie sami jak prezentuję się zamek Grzegorza Pawelskiego, który powstał w miniony czwartek.

Reklama

 

foto: UM Kołobrzeg i facebook.com/Zamkizpiasku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości