
Z początkiem roku szkolnego pracę na nowych stanowiskach rozpoczęli troje nowych dyrektorów kołobrzeskich szkół. Zmiany dotyczyły I Liceum Ogólnokształcącego im. M Kopernika, Specjalnego Ośrodka - Szkolno Wychowawczego "Okruszek" oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Tym samym funkcje objęli kolejno Artur Dzierkowski, Helena Rudzis - Gruchała i Beata Bełdzikowska. Wszyscy dyrektorzy przejęli stery szkół w trudnym dla oświaty czasie. Początek roku był jednak okazją do życzeń powodzenia, które składała między innymi prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze