Reklama

 

 



Troje nowych dyrektorów szkół rozpoczęło rok szkolny

01/09/2021 13:05

Z początkiem roku szkolnego pracę na nowych stanowiskach rozpoczęli troje nowych dyrektorów kołobrzeskich szkół. Zmiany dotyczyły I Liceum Ogólnokształcącego im. M Kopernika, Specjalnego Ośrodka - Szkolno Wychowawczego "Okruszek" oraz Szkoły Podstawowej nr 3. Tym samym funkcje objęli kolejno Artur Dzierkowski, Helena Rudzis - Gruchała i Beata Bełdzikowska. Wszyscy dyrektorzy przejęli stery szkół w trudnym dla oświaty czasie. Początek roku był jednak okazją do życzeń powodzenia, które składała między innymi prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości