Reklama

 

 



W niedzielę będą utrudnienia w ruchu

13/03/2019 12:15

W najbliższą niedzielę wystartuje XXXIII Bieg Zaślubin. W tym roku przewiduje się, że w biegu weźmie udział ponad 700 biegaczy z całej Polski. Jak co roku w związku z organizacją imprezy czekają nas utrudnienia.


Organizatorzy proszą o przestawienie samochodów z trasy biegu.  Większość ulic na czas imprezy, czyli od godziny 11.00 do 14.30, zostanie zamknięta. Z ruchu zostaną wyłączone, Rodziewiczówny (start przy Sanatorium „Ikar”, meta ul. Sikorskiego przy  Sanatorium „Perła Bałtyku” ul. Sikorskiego), Aleja Nadmorska, Sikorskiego, Sułkowskiego, Wschodnia (udostępnia się jeden pas ruchu dla pojazdów samochodowych do ul. Przesmyka), IV Dywizji Wojska Polskiego,  Fredry, Kołłątaja, Kościuszki, Krokusa i Wandy, Chopina, Kopernika, Grottgera, Norwida oraz Al. Dr. Zygmunta Maja.

- Przy ustalaniu trasy biegu, wspólnie z głównym organizatorem imprezy Stowarzyszeniem „Bieg Zaślubin” w Kołobrzegu, staraliśmy się nie powodować zbyt dużych uciążliwości dla funkcjonowania ośrodków sanatoryjno–wypoczynkowych. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to całkowicie możliwe, dlatego prosimy o wyrozumiałość, a za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy - informuje Dyrektor Biegu Zaślubin Ryszard Kaliciński

Szczegółowe informacje dotyczące XXXIIII Międzynarodowego Biegu Zaślubin można uzyskać na stronie internetowej www.bieg.kolobrzeg.pl lub telefonicznie  pod nr. tel. 605 661 480
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości