
Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że świadczenia zdrowotne w Oddziale Neonatologicznym oraz Oddziale Położniczym w dniach od 04 do 10 lutego 2022 roku będą udzielane tylko w nagłych przypadkach w trybie ostrodyżurowym z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
Powyższe działania podjęte zostały z powodu wystąpienia ogniska zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na wymienionych oddziałach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze