Diabelski młyn w kołobrzeskim porcie będzie wymieniony na zupełnie nowe i nowoczesne koło widokowe.

Już za kilka dni w miejsce starego urządzenia, które jest obecnie demontowane, ma pojawić się zupełnie nowe i to w pełnym tego słowa znaczeniu – rok produkcji to 2021 rok. Nowa karuzela ma być większa – średnica będzie miała 50 metrów, nowoczesna – dla chętnych dostępnych będzie 36 klimatyzowanych gondoli. Jak podkreśla Zarząd Portu Morskiego, będzie pierwsze top 4 w Polsce, po Gdańsku, Krakowie i Szczecinie.
Oficjalne otwarcie już 7 lipca.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze