
Polska kadra koszykówki 3x3 uzyskała awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. W skład drużyny wchodzi dwóch zawodników, którzy byli związani z Kotwicą.
Wychowanek kołobrzeskiej drużyny, Szymon Rduch i były zawodnik Kotwicy, Paweł Pawłowski po wygranym meczu z Łotwą mogą się cieszyć historycznego awansu.
Polacy w turnieju kwalifikacyjnym wygrali swoją grupę. Dziś w ćwierćfinale pewnie pokonali, wyżej notowaną Słowenię.
Szymon Rduch, jako jeden z pierwszych Polaków jest profesjonalnym zawodnikiem koszykówki 3x3. W tegorocznym cyklu World Tour w barwach międzynarodowego zespołu Jeddah z Arabii Saudyjskiej
foto PZKosz.pl

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze