Reklama

 

 



Wychowanek Kotwicy z kwalifikacją olimpijską!

30/05/2021 19:05

Polska kadra koszykówki 3x3 uzyskała awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. W skład drużyny wchodzi dwóch zawodników, którzy byli związani z Kotwicą.

Wychowanek kołobrzeskiej drużyny, Szymon Rduch i były zawodnik Kotwicy, Paweł Pawłowski po wygranym meczu z Łotwą mogą się cieszyć historycznego awansu.

Polacy w turnieju kwalifikacyjnym wygrali swoją grupę. Dziś w ćwierćfinale pewnie pokonali, wyżej notowaną Słowenię.


Szymon Rduch, jako jeden z pierwszych Polaków jest profesjonalnym zawodnikiem koszykówki 3x3. W tegorocznym cyklu World Tour w barwach międzynarodowego zespołu Jeddah z Arabii Saudyjskiej

Reklama

 

foto PZKosz.pl

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości