
) Krótka ulewa, która miała miejsce przed godziną 15, spowodowała, że część ulic w Kołobrzegu zostało zalanych. Tymczasem do końca dnia zapowiadane są kolejne burze i deszcze. Z naszych informacji wynika, że „pod wodą” są Jagiellońska, Okopowa, Ogrody, Zdrojowa i część podwórek przy Alei ś. Jana Pawła II. A jak jest u Was?
Po godzinie 16 prognozowane są kolejne ulewy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Więcej betonu i kostki, wiecej...
Nam każą płacić za deszczówkę, a władza nic nie robi!! betonują gdzie się da!! Od dawien dawna nie widać żeby były czyszczone studzienki, bo to kosztuje najlepiej żeby mieszkańcy za wszystko płacili.
Wypadałoby żeby jakieś służby oczyściły studzienki oraz sprawdziły przewodność kanałów deszczowych.
Więcej betonu i kostki, wiecej...
Nam każą płacić za deszczówkę, a władza nic nie robi!! betonują gdzie się da!! Od dawien dawna nie widać żeby były czyszczone studzienki, bo to kosztuje najlepiej żeby mieszkańcy za wszystko płacili.
Wypadałoby żeby jakieś służby oczyściły studzienki oraz sprawdziły przewodność kanałów deszczowych.