Na skrzyżowaniu ulic Zygmuntowskiej i Łopuskiego doszło do wypadku: kobieta kierująca toyotą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzyła w jadącego skuterem przez ul. Łopuskiego mężczyznę. Poszkodowany sam podniósł się z ziemi, został opatrzony przez medyków. Na miejscu znajdują się służby, całe skrzyżowanie obecnie zablokowano, ruchem kieruje policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze