To kolejny niewybuch w Podczelu. Na szczęście tylko jeden, i nie tak wielki jak znaleziono w sierpniu 2018 roku.
Prawdopodobnie bombę lotniczą w trakcie prac eksploracyjnych odnaleźli na plaży przedstawiciele Muzeum Patria Colbergensis i Muzeum Oręża Polskiego. Natychmiast powiadomiono odpowiednie służby. Nie wiadomo czy to pozostałość po Niemcach czy Rosjanach. Jedno jest pewne, każde tego typu znalezisko stwarza zagrożenie. Miejsce zabezpieczyła policja. Powiadomiono również wojskowych saperów, którzy prawdopodobnie zabiorą niewybuch do neutralizacji na poligonie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze