Reklama

 

 



2000 zł i 17 punktów za niebezpieczną jazdę

30/12/2022 15:09

Policjanci kołobrzeskiej drogówki zatrzymali kierującego, który za nic miał przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna kierując pojazdem ciężarowym popełnił szereg wykroczeń przez co został ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych i 17 punktów karnych.

 

Podczas patrolu rejonu służbowego niedaleko Gościna, na jednej z dróg powiatowych funkcjonariusze zauważyli dziwnie zachowującego się kierującego pojazdem ciężarowym. Mężczyzna jechał od prawej krawędzi do lewej przy czym znacznie przekraczał dozwoloną prędkość. W pewnym momencie zjechał nawet na pobocze. Policjanci niezwłocznie dokonali jego zatrzymania do kontroli drogowej. 31-latek był trzeźwy, ale nie potrafił wytłumaczyć dlaczego prowadził tak niebezpieczną jazdę. W związku z popełnionymi wykroczeniami drogowymi, w tym przekroczeniem dozwolonej prędkości o 45 km/h na kierującego nałożono mandaty na kwotę 2000 złotych i 17 punktów karnych.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości