Policjanci kołobrzeskiej drogówki zatrzymali kierującego, który za nic miał przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna kierując pojazdem ciężarowym popełnił szereg wykroczeń przez co został ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych i 17 punktów karnych.


Podczas patrolu rejonu służbowego niedaleko Gościna, na jednej z dróg powiatowych funkcjonariusze zauważyli dziwnie zachowującego się kierującego pojazdem ciężarowym. Mężczyzna jechał od prawej krawędzi do lewej przy czym znacznie przekraczał dozwoloną prędkość. W pewnym momencie zjechał nawet na pobocze. Policjanci niezwłocznie dokonali jego zatrzymania do kontroli drogowej. 31-latek był trzeźwy, ale nie potrafił wytłumaczyć dlaczego prowadził tak niebezpieczną jazdę. W związku z popełnionymi wykroczeniami drogowymi, w tym przekroczeniem dozwolonej prędkości o 45 km/h na kierującego nałożono mandaty na kwotę 2000 złotych i 17 punktów karnych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze