
Do 28 lutego mieszkańcy Kołobrzegu będą mogli oddać bezpłatnie wyschnięte, bożonarodzeniowe drzewko wystawiając je przy śmietnikach lub wiatach śmietnikowych.
W przypadku domków jednorodzinnych choinki odbierane są z częstotliwością jeden raz w tygodniu w piątki.
Konieczność dodatkowego odbioru choinek można zgłosić:
W Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Kołobrzeg - telefonicznie pod numerem 94-35-516-29, 94-35-516-25,
94-35-516-03, mailowo: [email protected] bądź przez aplikację Ecoharmonogram,
Choinki wystawione do odbioru są traktowane jako frakcja odpadów biodegradowalnych, muszą być pozbawione wszelkich lampek i ozdób, w tym wykonanych z tworzyw sztucznych, papieru, metalu, szkła.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze