Reklama

 

 



Gdzie wyrzucić choinkę?

03/01/2022 18:39

Do 28 lutego mieszkańcy Kołobrzegu będą mogli oddać bezpłatnie wyschnięte, bożonarodzeniowe drzewko wystawiając je przy śmietnikach lub wiatach śmietnikowych. 

W przypadku domków jednorodzinnych choinki odbierane są z częstotliwością jeden raz w tygodniu w piątki.

Konieczność dodatkowego odbioru choinek można zgłosić:

W Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Kołobrzeg - telefonicznie pod numerem 94-35-516-29, 94-35-516-25,
94-35-516-03,
mailowo: [email protected] bądź przez aplikację Ecoharmonogram,

Reklama

Choinki wystawione do odbioru są traktowane jako frakcja odpadów biodegradowalnych, muszą być pozbawione wszelkich lampek i ozdób, w tym wykonanych  z tworzyw sztucznych, papieru, metalu, szkła.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości