Reklama

 

 



Kierował samochodem na zakazie. Jechał z nim poszukiwany mężczyzna

20/10/2021 08:26

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego kołobrzeskiej komendy podczas patrolowania miasta zauważyli kierującego pojazdem marki Volkswagen Golf. Według ich przypuszczeń, mężczyzna nie powinien wsiadać za kierownicę samochodu. Jak się okazało mundurowi nie mylili się. Po zatrzymaniu 23-letniego mężczyzny i sprawdzeniu w policyjnych systemach, ustalili że kierujący posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto w samochodzie jechał z nim 21-letni pasażer, który w systemie widniał jako poszukiwany z nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd. Jak ustalono, mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Po zakończeniu działań pasażer został osadzony w policyjnym areszcie. Z kolei kierujący pojazdem za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zdzisiunio - niezalogowany 2021-10-20 10:03:47

    No i bardzo dobrze. Pan K. trochę posiedzi teraz. Wyjdzie mu to tylko na zdrowie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości