
Już 3 lipca pierwszy seans Kina na leżakach w Ustroniu Morskim. Widzowie w te wakacje na parkingu przy Aquaparku Helios będą mogli obejrzeć 4 seanse. PNa inaugurację zostanie wyświetlony fim Ania, który jest wzruszającą opowieścią o popularnej aktorce, cudownej matce, dobremu człowiekowi, która u szczytu kariery przegrała walkę z rakiem trzustki. Anna Przybylska, bo to ona jest bohaterką tego filmu, mimo młodego wieku pozostawiła po sobie spory dorobek zawodowy. Jednak to jej niezwykła siła i dobroć sprawił, że powstał o niej film, w którym wykorzystano m.in. prywatne nagrania z jej życia. Kolejno będzie można zobaczyć: 24 lipca - film "A ONI DALEJ GRZESZĄ DOBRY BOŻE", 1 sierpnia - W TRÓJKACIE, 11 sierpnia - ZUPA NIC. Wstęp jak zawsze wolny a wszystkie projekcje rozpoczynać się będą o godz.22.00
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze