Reklama

 

 



Kolejna książka Krzysztofa Pyzi już w księgarniach

16/01/2018 09:18

To będzie kolejna książka absolwenta 2LO im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu. Po ostatnim bestsellerze - wywiadzie-rzece z polskim rajdowcem Kajetanem Kajetanowiczem, tym razem światło dzienne ujrzała książka „Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce". Publikacja jest kontynuacją tomu „Jerzy Dziewulski o polskiej policji".


Tytuł na długo przed premierą wskoczył na listy najchętniej zamawianych książek w Polsce, uzyskując status bestseller. Jak zapewniają autorzy: - Strach, uległość, panika – to jest to, na czym najbardziej zależy terrorystom. Im mniej wiedzy, tym więcej strachu. - Dlatego też napisaliśmy tę książkę - informuje K.Pyzia.

We wspomnianej książce po raz pierwszy światło dzienne ujrzą nieznane dotąd informacje na temat najgroźniejszych terrorystów, „goszczących" w Polsce. W rozmowie z Pyzią, najsłynniejszy polski antyterrorysta wyjawia informacje, które dotychczas były owiane tajemnicą i dopiero teraz zostaną opublikowane. Dożyliśmy czasów, w których każdego dnia możemy zginąć z rąk terrorysty. Niezależnie od tego, gdzie będziemy - przekonują we wstępie autorzy. Jak się tego ustrzec? Odpowiedź została ponoć zawarta w książce. Pozycja wydana przez wydawnictwo Prószyński i S-ka do nabycia będzie w księgarniach od 16 października
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości