
Widzieliście na naszym portalu "mistrza parkowania" z ulicy Jagiellońskiej? Ktoś parę dni temu zaparkował samochód zastawiając przejście dla pieszych.
W sobotę rano ów kierowca znalazł godnego rywala. Przy jednym z hoteli na ulicy Kościuszki kierowca BMW na katowickich numerach rejestracyjnych zaparkował zastawiając pojazdy na parkingu. Wobec bezmyślności kierowcy jego samochód został, oczywiście na jego koszt, odholowany. Teraz oprócz kosztów kierującego czeka wyjaśnienie - skąd pomysł na takie parkowanie



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na zjeżdża sie Januszy z pyrolandi a później nie ma gdzie parkować
Na zjeżdża sie Januszy z pyrolandi a później nie ma gdzie parkować
Marka auta wiele mówi o kierowcy