Z początkiem maja na posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca czekają nielimitowane, bezpłatne odblokowania e-hulajnóg TIER. To wszystko dzięki uruchomieniu usługi TIER Connect. Kołobrzeg będzie pierwszym miastem z funkcjonalnością TIER Connect w Polsce.

TIER Connect to funkcjonalność zaproponowana przez TIER Mobility, czołowego europejskiego operatora w sektorze mikromobilności, polegająca na zintegrowaniu tradycyjnego transportu miejskiego z mikromobilnością. Kołobrzeg jest pierwszym miastem w Polsce, które zostało objęte testowaniem tego rozwiązania. Od 1 maja 2022 roku posiadacze Karty Mieszkańca, otrzymają kod do wpisania w aplikacji TIER, dzięki któremu będą mogli skorzystać z bezpłatnego odblokowania e-hulajnóg TIER w Kołobrzegu bez limitów. Użytkownicy będą ponosili koszt tylko za przejechane minuty.
W ramach akcji wygenerowane zostaną indywidualne kody umożliwiające skorzystanie z usługi, do pobrania przez każdego użytkownika z konta Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Zintegrowanie usług transportowych oznacza dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców miasta, którzy od teraz mogą pokonywać swoje codzienne dystanse również na e hulajnogach TIER. Nowość dla posiadaczy Karty Mieszkańca i promowanie innowacyjnych, proekologicznych rozwiązań mobilnościowych to efekt strategii smart city i zwiększania wydajności infrastruktury miejskiej.
Priorytetem TIER jest budowanie partnerskich relacji z przedstawicielami miast, tak, aby jak najefektywniej odpowiadać na potrzeby mieszkańców i lokalnego systemu transportowego. Dzięki ścisłej współpracy z miastami, oferta TIER jest lepiej dopasowana do potrzeb mieszkańców, zapewniając im maksymalne korzyści, a także proekologiczną opcję przemieszczania się po ulicach miasta.
„Dzięki TIER Connect użytkownicy komunikacji miejskiej zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do ekologicznej formy transportu, którą są e hulajnogi. Poza aspektem dbałości o środowisko, zyskują również jeszcze większą elastyczność przemieszczania się w Kołobrzegu – niezależnie od rozkładu jazdy komunikacji miejskiej czy lokalizacji przystanków. Oferta znosząca opłaty za odblokowanie jest najlepszą okazją, aby wypróbować e-hulajnogi TIER i pokonać „ostatni kilometr" drogi na świeżym powietrzu” - mówi Mathieu Deloly, Dyrektor Zarządzający TIER w Europie Środkowo-Wschodniej.
Jak skorzystać z bezpłatnych odblokowań?
W celu wypożyczenia hulajnogi TIER należy zarejestrować się zakładając konto użytkownika poprzez aplikację TIER. Każdy klient może zarejestrować się tylko raz, a po dokonaniu rejestracji pobrać unikalny kod, umożliwiający nielimitowane, bezpłatne odblokowanie e-hulajnogi bez limitów. Kody będzie można pobrać z indywidualnego konta Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, a następnie wpisać jego treść w pole Vouchery i Polecenia, znajdujące się w aplikacji TIER. Akcja trwa od 1 maja do 31 lipca 2022 r.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dlaczego tylko kolobrzeg a inne miasta to już nie...
SZOK !!! wielokrotnie powtarzane -"bezplatne, nielimitowane" - majace wprowadzic W BLĄD !!! i jednorazowo wcisniete zeby nie zauwazyc - " oplata za minuty " - CZYLI NIE BEZPLATNE HULAJNOGI !!!! ZADNE BEZPLATNE KORZYSTANIE !!!! a tak mi znajomi juz przekazywali - mamy bezplatne hulajnogi :))) - czyli oszustwo zadzialalo !! po raz kolejny uzytkownicy TIERa zdziwia sie sciagnietymi oplatami z kont !!! ZNOWU TIER !! Kto bierze dzialke od TIERA ze tak klamia na oficjalnym portalu ?? chyba wymaga to sprostowania GRUBYMI LITERAMI ZE W KOLOBRZEGU NIE MA ZADNYCH BEZPLATNYCH HULAJNOG ?!
Może by ktoś zrobił porządek z tymi hulajnogami - wala się to po całym mieście, ludzie stawiają to w przejściach, na środku chodnika, gdzie popadnie, bo ciężko zaparkować gdzieś, gdzie nikomu nie przeszkadza.
dlaczego tylko kolobrzeg a inne miasta to już nie...
SZOK !!! wielokrotnie powtarzane -"bezplatne, nielimitowane" - majace wprowadzic W BLĄD !!! i jednorazowo wcisniete zeby nie zauwazyc - " oplata za minuty " - CZYLI NIE BEZPLATNE HULAJNOGI !!!! ZADNE BEZPLATNE KORZYSTANIE !!!! a tak mi znajomi juz przekazywali - mamy bezplatne hulajnogi :))) - czyli oszustwo zadzialalo !! po raz kolejny uzytkownicy TIERa zdziwia sie sciagnietymi oplatami z kont !!! ZNOWU TIER !! Kto bierze dzialke od TIERA ze tak klamia na oficjalnym portalu ?? chyba wymaga to sprostowania GRUBYMI LITERAMI ZE W KOLOBRZEGU NIE MA ZADNYCH BEZPLATNYCH HULAJNOG ?!
Może by ktoś zrobił porządek z tymi hulajnogami - wala się to po całym mieście, ludzie stawiają to w przejściach, na środku chodnika, gdzie popadnie, bo ciężko zaparkować gdzieś, gdzie nikomu nie przeszkadza.