Reklama

 

 



Peugeot wjechał w tablicę na S6. Kolizja między węzłami Kołobrzeg Wschód i Zachód

28/06/2026 10:23

Do kolizji doszło dziś rano na drodze ekspresowej S6 pomiędzy węzłami Kołobrzeg Wschód i Kołobrzeg Zachód. Kierowca Peugeota stracił panowanie nad pojazdem, opuścił pas ruchu i uderzył w tablicę informacyjną znajdującą się przy trasie.

Na tę chwilę nie wiadomo, dlaczego doszło do zdarzenia. Jedną z możliwych przyczyn mógł być spadek koncentracji kierowcy. Samochód został mocno uszkodzony i nie nadawał się do dalszej jazdy, dlatego został odholowany przez pomoc drogową z Kołobrzegu.

Nikomu nic się nie stało. Droga w miejscu zdarzenia jest przejezdna.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości