Do kolizji doszło dziś rano na drodze ekspresowej S6 pomiędzy węzłami Kołobrzeg Wschód i Kołobrzeg Zachód. Kierowca Peugeota stracił panowanie nad pojazdem, opuścił pas ruchu i uderzył w tablicę informacyjną znajdującą się przy trasie.
Na tę chwilę nie wiadomo, dlaczego doszło do zdarzenia. Jedną z możliwych przyczyn mógł być spadek koncentracji kierowcy. Samochód został mocno uszkodzony i nie nadawał się do dalszej jazdy, dlatego został odholowany przez pomoc drogową z Kołobrzegu.
Nikomu nic się nie stało. Droga w miejscu zdarzenia jest przejezdna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze