
Już jutro na płycie Hali Milenium punktualnie o godz.19.00 na przeciw siebie staną reprezentacje Polski i Ukrainy. To będzie pierwszy w historii mecz tych futsalowych reprezentacji w Kołobrzegu. W czwartek podczas, krótkiej konferencji prasowej mogliśmy poznać trenerów obu zespołów oraz dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących wydarzenia. Jak poinformowano są jeszcze dostępne bilety na to spotkanie. Wejściówki w cenie 15 (normalny) i 10 zł (ulgowy) dostępne są przez internet na platformie www.kupbilecik.pl lub stacjonarnie w biurze MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg, w kompleksie Milenium przy ul. Łopuskiego. W dniu meczu sprzedaż w kasach biletowych hali będzie prowadzona od godz. 17.30.
Przypomnijmy: Kontrolny mecz rozegrany w obiekcie przy ul. Łopuskiego będzie jednym z elementów przygotowań biało-czerwonych do ważnego spotkania z reprezentacją Azerbejdżanu. Te, z kolei odbędzie się 7 marca (wtorek) w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich.
Zespół, który wygra pojedynek może wywalczyć sobie awans do kolejnej rundy kwalifikacji do Mistrzostw Świata (Elite Round), zaplanowanych na 2024 rok. W nieco gorszej sytuacji są piłkarze z orzełkiem na piersi. Żeby uzyskać awans do Elite Round, Polska będzie musiała wygrać w Koszalinie z ćwierćfinalistami MŚ z 2016 roku różnicą 2 goli. Jeżeli tak się nie stanie, to Biało-czerwoni zajmą 2. miejsce w grupie, co nie zamyka im możliwości awansu, bo do dalszej rywalizacji awansują cztery najlepsze drużyny z drugich miejsc w grupach. Polska przed ostatnim meczem w grupie 6., zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 6 punktów.
O szczegółach meczu Polska - Ukraina w materiale poniższym materiale wideo.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze