
Przed godziną 20.00 w sobotę kołobrzeska straż pożarna została zaalarmowana o pożarze domku w Ustroniu Morskim. Na miejsce wysłano dwa zastępy z Kołobrzegu oraz OSP z Ustronia Morskiego, Kukini i Rusowa.
Jak się okazało, palił się parterowy domek letniskowy na ulicy Targowej. Ogień objął całe wnętrze, jednak dzięki szybkiej reakcji świadków i strażaków nie rozprzestrzeni, enil się na kolejne altany w zabudowie szeregowej.
Przyczyną pożaru najprawdopodobniej była awaria lodówki i powstałe przez nią zwarcie. W domku nikogo nie było. Spłoneły jedynie jego wnętrze i wyposażenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze