Prezentacja drużyny przed nowym sezonem oraz premiera filmu historycznego z okazji 80-lecia kołobrzeskiej piłki nożnej złożą się na specjalne wydarzenie przygotowywane przez MKS Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie odbędzie się w środę, 12 sierpnia, o godzinie 17.00 w sali kinowej Regionalnego Centrum Kultury.
W programie zaplanowano oficjalną prezentację zespołu przed nadchodzącymi rozgrywkami oraz uroczystą premierę filmu poświęconego historii piłki nożnej w Kołobrzegu. To wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do kibiców, którzy chcą zobaczyć drużynę przed startem sezonu i przypomnieć sobie najważniejsze momenty związane z kołobrzeskim futbolem.
Ze względu na ograniczoną pojemność sali kinowej RCK przygotowano 200 darmowych wejściówek. Ich dystrybucja odbędzie się wcześniej, podczas otwartego spotkania z kibicami. Zaplanowano je na poniedziałek, 10 sierpnia, o godzinie 19.00 na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, pod Trybuną A.
Podczas spotkania przedstawiciele klubu chcą porozmawiać z kibicami o nadchodzącym sezonie i odpowiedzieć na pytania dotyczące drużyny oraz planów na najbliższe miesiące. Wtedy rozdane zostaną także bezpłatne wejściówki na wydarzenie w RCK. Klub zaznacza, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.
„Widzimy się w poniedziałek na stadionie. Bądźcie z nami i twórzcie historię Kotwicy” – przekazały w mediach społecznościowych władze IV-ligowca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze