W Gościnie Koła Gospodyń Wiejskich z całego powiatu kołobrzeskiego rywalizowały w Konkursie Kulinarnym "Bitwa Regionów" organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Gminę Kołobrzeg reprezentowały dwa koła gospodyń wiejskich - KGW "Kasztelanki" z Budzistowa oraz KGW "Przećminianki" z Przećmina.
Na "Bitwę Regionów" pojechały cztery "Kasztelanki" - Krystyna Kozielska, Mieczysława Ławnik-Żurawiel, Ewa Kropkowska oraz
Anna Hekert. Ich popisowe danie z kopytkami zrobiło prawdziwą furorę i podbiło podniebienia jury konkursu. Ostatecznie kulinarne dzieło reprezentantek Budzistowa zajęło drugie miejsce w powiecie. Nagrodą było 1500 złotych dla KGW "Kasztelanki". Gratulujemy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze