Reklama

 

 



Przepis na sukces? Gulasz z sarniny... czyli kulinarna „Bitwa Regionów”

20/07/2023 08:39

W Gościnie Koła Gospodyń Wiejskich z całego powiatu kołobrzeskiego rywalizowały w Konkursie Kulinarnym "Bitwa Regionów" organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.  Gminę Kołobrzeg reprezentowały dwa koła gospodyń wiejskich - KGW "Kasztelanki" z Budzistowa oraz KGW "Przećminianki" z Przećmina.

Na "Bitwę Regionów" pojechały cztery "Kasztelanki" - Krystyna  Kozielska, Mieczysława Ławnik-Żurawiel, Ewa Kropkowska oraz
Anna Hekert. Ich popisowe danie z kopytkami zrobiło prawdziwą furorę i podbiło podniebienia jury konkursu. Ostatecznie kulinarne dzieło reprezentantek Budzistowa zajęło drugie miejsce w powiecie. Nagrodą było 1500 złotych dla KGW "Kasztelanki". Gratulujemy!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości