W nocy z wtorku na środę policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące samochodu, który uderzył w bariery energochłonne na drodze pomiędzy Bagiczem a Kądzielnem. Na miejsce skierowano patrol, który potwierdził, że nieduży dostawczy Fiat zjechał z jezdni i po kolizji został unieruchomiony. Po przybyciu funkcjonariuszy okazało się jednak, że przy pojeździe nie ma nikogo, kto mógłby być jego kierowcą. Policjanci sprawdzili okolicę, jednak nie odnaleźli osoby kierującej samochodem. W związku z tym podjęto decyzję o usunięciu pojazdu z drogi.
Fiat został odholowany przez firmę pomocy drogowej z Kołobrzegu na koszt właściciela. Następnie samochód trafił na parking strzeżony, gdzie będzie oczekiwał na dalsze czynności. Obecnie policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie, kto kierował pojazdem w chwili zdarzenia oraz dlaczego oddalił się z miejsca kolizji. Okoliczności całego zdarzenia są wyjaśniane.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze