Reklama

 

 



Samochód uderzył w bariery. Na miejscu nie było kierowcy

25/06/2026 11:33

W nocy z wtorku na środę policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące samochodu, który uderzył w bariery energochłonne na drodze pomiędzy Bagiczem a Kądzielnem. Na miejsce skierowano patrol, który potwierdził, że nieduży dostawczy Fiat zjechał z jezdni i po kolizji został unieruchomiony. Po przybyciu funkcjonariuszy okazało się jednak, że przy pojeździe nie ma nikogo, kto mógłby być jego kierowcą. Policjanci sprawdzili okolicę, jednak nie odnaleźli osoby kierującej samochodem. W związku z tym podjęto decyzję o usunięciu pojazdu z drogi.

Fiat został odholowany przez firmę pomocy drogowej z Kołobrzegu na koszt właściciela. Następnie samochód trafił na parking strzeżony, gdzie będzie oczekiwał na dalsze czynności. Obecnie policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie, kto kierował pojazdem w chwili zdarzenia oraz dlaczego oddalił się z miejsca kolizji. Okoliczności całego zdarzenia są wyjaśniane.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości