Zbliża się 79 rocznica rozpoczęcia walk w stolicy. 1 sierpnia w całym województwie zaplanowano uroczystości upamiętniające to wydarzenie. W Kołobrzegu rozpoczną się one o godz.17.00. kiedy przy pomniku AK na cmentarzu wojennym staną warty honorowe i odśpiewany zostanie hymn państwowy. Podczas symbolicznej uroczystości przewidziano również wystąpienia okolicznościowe oraz złożenie kwiatów przez delegacje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze