Reklama

 

 



Wymienią wiaty przystankowe – zgadzasz się z propozycjami przystanków?

02/02/2016 20:00

Zespół złożony z pracowników kołobrzeskiego magistratu wytypował 10 wiat przystankowych na terenie Kołobrzegu, których stan techniczny woła według nich o natychmiastową wymianę. Są to głównie stare tzw. grzybki, których i stan i estetyka zostawia wiele do życzenia. Poniżej publikujemy listę zakwalifikowanych przystanków. Może się z nią nie zgadzasz.


Jeśli macie propozycje lub chcecie wskazać, który przystanek wymaga pilniejszej wymiany wiaty możecie zwrócić się do rzecznika prasowego prezydenta. Ten czeka na emaile do 16 lutego pod adresem [email protected].

Wiaty zakwalifikowane do wymiany:
ul. Walki Młodych w ilości 3 szt. ul. Starynowska (przy piekarni) w ilości 1 szt. ul. Wschodnia (przy ul. Koszalińska) w ilości 1 szt. ul. Grzybowska (przy ul. Bydgoskiej)  w ilości 1 szt. ul. Jedności Narodowej (przy kościele) w ilości 1 szt. ul. Źródlana (przy dworcu PKP) w ilości 1 szt. ul. Szpitalna w ilości 1 szt. ul. Chodkiewicza (przy budynku mieszkalnym) w ilości 1 szt.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki


 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości