
Prawdopodobne wysokie stężenie substancji niebezpiecznych jest powodem nagłej akcji służb w hotelu "Aquarius". Wg naszych informacji, przebywające w ośrodku, na basenie, kilkadziesiąt osób zaczęło skarżyć się na gorsze samopoczucie. Wiemy, że kilka osób zabrano do szpitala. Obecnie służby czekają na przyjazd jednostki specjalnej z Koszalina, która ma sprawdzić cały kompleks basenowy w hotelu, a przede wszystkim stężenie chloru jakie zastosowano w tym miejscu.
Goście hotelu mają być ewakuowani


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!