Reklama

 

 



Kołobrzeg. Ewakuacja hotelu. Kilka osób w szpitalu

22/10/2021 13:25

Prawdopodobne wysokie stężenie substancji niebezpiecznych jest powodem nagłej akcji służb w hotelu "Aquarius". Wg naszych informacji, przebywające w ośrodku, na basenie, kilkadziesiąt osób zaczęło skarżyć się na gorsze samopoczucie. Wiemy, że  kilka osób zabrano do szpitala. Obecnie służby czekają na przyjazd jednostki specjalnej z Koszalina, która ma sprawdzić cały kompleks basenowy w hotelu, a przede wszystkim stężenie chloru jakie zastosowano w tym miejscu.

Goście hotelu mają być ewakuowani

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości