Pomimo wzmożonych kontroli policyjnych, większej ilości patroli różnych służb w związku z zabezpieczeniem Sunrise Festval, policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców.
Ujęto ich podczas weekendu. Na wyjeździe z Podczela zatrzymano kierującego citroenem, później w Czerninie, na drodze wojewódzkiej nr 163, kierowcę auta dostawczego. Zatrzymani po wytrzeźwieniu odpowiedzą za swoje czyny, a ich pojazdy zostały odholowane na policyjny parking.
Za jazdę po alkoholu grozi im kara 2 lata więzienia oraz wysoki mandat.
![]()
![]()
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze