Arriva rozpoczyna stopniowe uruchamianie połączeń autobusowych na terenie powiatu kołobrzeskiego. Od najbliższej środy (06.05) zostaną przywrócone 4 kursy na trasach Kołobrzeg - Gościno - Kołobrzeg oraz Kołobrzeg - Kłopotowo - Kołobrzeg. Do odwołania nie będą realizowane przewozy w soboty i niedziele. Poniżej publikujemy rozkład jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze