Reklama

 

 



Zuzanna Błaszczyk wicemistrzynią Polski w łucznictwie

23/03/2022 09:21

To niewątpliwie ogromny sukces tej młodej kołobrzeżanki. W weekend, w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. Zawodniczka Mewy Kołobrzeg, Zuzanna Błaszczyk została wicemistrzynią Polski Juniorów Młodszych. Kołobrzeżanka walkę o finał tylko z reprezentantką Łucznika Żywiec - Karolina Kiś

 

Kolejna zawodniczka Mewy, Weronika Stoma zajęła 9. miejsce, a Diana Miszewska, która po raz pierwszy brała udział w halowych zawodach wysokiej rangi, uplasowała się na 71. miejscu.

Drużyna dziewcząt Mewy w składzie: Błaszczyk, Stoma, Miszewska zajęła bardzo dobre 9. miejsce. W konkurencji mikst (drużyna mieszana), bardzo niewiele zabrakło do medalu drużynie Mewyw składzie Zuzanna Błaszczyk oraz Michał Stoma, którzy ostatecznie zajęli 5. miejsce.

W rywalizacji o medale po raz pierwszy brało udział trzech zawodników Mewy. Mimo że są jeszcze młodzikami to godnie rywalizowali w kategorii juniorów młodszych.  I tak, Michał Stoma zajął bardzo dobre 18. miejsce, Mateusz Komers 47. oraz Dawid Dudek 61. miejsce.

Reklama

Drużyna męska Mewy  ostatecznie zajęła 9. lokatę. dodatkowo  reprezentant Mewy Kołobrzeg,  Michał Stoma otrzymał od organizatora zawodów nagrodę „Zawodnik Fair Play”, za uczciwe zachowanie w trakcie pojedynku z zawodnikiem Stelli Kielce.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości