Reklama

 

 



Dodge wjechał w tył lawety. S6 była zablokowana przez kilka godzin (foto)

12/08/2021 14:28

Wracamy do sprawy wczorajszego zderzenie na S6, w okolicy MOP Jarkowo. Uczestniczyły w nim laweta przewożąca przyczepę kempingową i dodge.

 

Kierujący lawetą chcąc sprawdzić zabezpieczenie ładunku zjechał na pas awaryjny. Po chwili w tył jego pojazdu uderzył dodge. W groźnie wyglądającym zdarzeniu nikomu nie stało się nic poważnego.

Jego 29-letni kierowca dodge'a nie przyjął mandatu. Sprawą zajmie się sąd.

Pas w kierunku Kołobrzegu był nieprzejezdnych przez kilka godzin. Policja kierowała ruch na objazdy.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    UDT - niezalogowany 2021-08-13 21:45:31

    Ja mam pytanie do UDT dlaczego operator tego HDSa ma jeszcze uprawnienia? Przecież doskonale wiadomo że przenoszony ładunek powinno unosić się możliwie jak najmniej. Tu widzimy może 8 metrów? Ewidentny brak profesjonalizmu i zachowania zasad bezpieczeństwa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości