Reklama

 

 



Marcin Płuska oficjalnie nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg

02/07/2022 14:10

Zgodnie z wcześniejszym informacjami trenerem "biało-niebieskich" został dotychczasowy szkoleniowiec Olimpii Grudziądz - Marcin Płuska. 



33-letni szkoleniowiec pierwsze kroki trenerskie stawiał w grupach młodzieżowych Polonii Warszawa. W swojej karierze trenerskiej współpracował z Markiem Papszunem, którego był asystentem na szczeblu III i II ligi w Legionovii Legionowo. W przeszłości pracował także w Concordii Elbląg, Bzurze Chodaków, Widzewie Łódź (awans do III ligi), Pogoni Siedlce, Pelikanie Łowicz, Hetmanie Zamość i Miedzi Legnica. Ostatni sezon z powodzeniem piastował na stanowisku trenera Olimpii Grudziądz.

Zapytany o to, jakie stawia sobie cele w kołobrzeskiej Kotwicy trener Płuska odpowiada krótko – „Chcę by mój zespół pozostawiał zawsze serce na murawie”.

Wiadomo też jak będzie wyglądał sztab szkoleniowy Kotwicy w nadchodzącej rundzie.  II trenerem zespołu będzie Grzegorz Białek a asystentem trenera będzie Dominik Tomczak. Z kolei trenerem przygotowania mentalnego będzie Łukasz Michniewicz.

Reklama

foto: kotwicakolobrzeg.com

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości