Reklama

 

 



Uwaga spacerowicze. Wejście na kołobrzeskie molo zostało zamknięte

Ze względów bezpieczeństwa Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podjął decyzję o czasowym zamknięciu wejścia na kołobrzeskie molo. Powodem są bardzo silne porywy wiatru, które od wczesnych godzin porannych dają się we znaki na całym wybrzeżu.

Jak informują synoptycy, w rejonie powiatu kołobrzeskiego wiatr może osiągać w porywach nawet około 100 kilometrów na godzinę. W takich warunkach przebywanie na molo może stanowić zagrożenie dla spacerowiczów, dlatego zdecydowano o czasowym wyłączeniu obiektu z użytkowania.

Reklama

Mieszkańcy i turyści planujący spacer powinni uwzględnić utrudnienia i stosować się do obowiązujących zabezpieczeń. Molo pozostanie zamknięte do czasu poprawy warunków pogodowych i ponownej oceny bezpieczeństwa przez służby.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/07/2026 13:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości