Reklama

 

 



Odpady rybne wylądowały na drodze. S6 była zamknięta

11/05/2022 10:37

W środę około godziny 3 nad ranem zarządca drogi był zmuszony zamknąć odcinek trasy S6. Wszystko przez rybne odpady na jezdni.

 

Do zdarzenia doszło w okolicy Ustronia Morskiego, gdzie na zwężeniu drogi najprawdopodobniej jeden z przejeżdżających samochodów ciężarowych, zgubił około 200 kilogramów ładunku. Były to odpady rybne, które stwarzały poważne zagrożenie dla pozostałych użytkowników drogi. Oprócz pracowników Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, na miejscu pojawiła się policja. Trasa po godzinie 4.00 została odblokowana. Całość uprzątnęli pracownicy GDDKiA. Sprawcy nie udało się ujawnić.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości